مجموعه مهندسین هومر با استفاده پرسنل مجرب خود این امکان را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا با حضور در محل پروژه و دادن اطلاعات و راهنمایی های اجرایی در رابطه با استفاده از فضا و طرحهای کارفرما وهمچنین اندازه گیری ابعاد کاری ودر صورت نیاز طراحی خاص برای پروژه مورد نظر،کارفرمایان محترم را برای رسیدن به مطلوب ترین نتیجه،همراهی نماید.

این امکان در مجموعه مهندسین هومر وجود دارد که با نظر خاص کارفرما،طراحی و رنگبندی بر مبنای فضای کاری و متریال مصرفی صورت بگیرد و محصول نهایی پیش از تولید شبیه سازی تصویری شده و هزینه تمام شده محصول تعیین گردد.
لازم به ذکر است برای نصب طرحهای بزرگ، یک نقشه راهنمای کد گذاری شده از محصول به همراه محصول کد گذاری شده تقدیم می گردد. .

مجموعه مهندسین هومر با داشتن بزرگترین آرشیو رنگی از سرامیکهای موجود بازار در ابعاد مختلف و همچنین ارتباط مستمر با صنف فروشندگان کاشی و سرامیک وسنگ این فرصت را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است که با صرف کمترین هزینه و دغدغه ،متریال مصرفی مورد نیازشان را تامین نمایند.

با توجه به خاص بودن محصولات واتر جت از لحاظ نوع حمل و نصب (شکننده بودن و دقت بالا)،در صورت در خواست مشتری و قبول هزینه،با مسئولیت خود مجموعه مهندسین هومر به جای تحویل محصولات در درب کارخانه،تحویل در محل پروژه صورت می پذیرد و در صورت نیاز و توافق، نصب محصول نیز توسط خود مجموعه انجام می گردد.
نیاز برخی از کارفرمایان محترم به محصولات آماده جهت سرعت بخشیدن به روند اجرایی پروژه ها و یا دیر مطلع شدن از امکان استفاده از محصولات معرق (واترجت)،موجب گردید تا مجموعه مهندسین هومر اقدام به تولید محصولات آماده نصب در ابعاد ،رنگبندی و متریال های متنوع نماید.
گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه